دهکده پروازدهکده پرواز
فراموشی رمز عبور ؟

هتل ۵ ستاره الماس۲ مشهد

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
5 ستاره

درباره هتل الماس ۲ مشهد

هتل الماس ۲ مشهد در اواخر اسفند ماه سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت گذاری به زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای ۲۶ طبقه مشتمل بر ۲۱ طبقه مثبت و ۵ طبقه منفی می باشد که ۲۱۷ باب اتاق و سوئیت با امکانات رفاهی کامل، در طبقات یکم تا شانزدهم واقع شده اند. همچنین برخی از این واحدها با الهام از معماری خاص ملل مختلف، به سبک های ایران باستان، روسی، آفریقایی، صفوی، تایلندی، هندی، ترکی، رومی و عربی طراحی شده اند. هتل الماس ۲ در خیابان امام رضا (ع)، که یکی از شاهراه های ورودی اصلی به حرم امام رضا (ع) می باشد، قرار گرفته که موجب دسترسی آسان به مراکز خرید اطراف حرم مطهر می شود. هتل پنج ستاره الماس ۲ مشهد با بهره گیری از امکاناتی همچون سالن چند منظوره، رستوران گردان و امکانات ورزشی و تفریحی، آسایش و رضایت خاطر مهمانان را به همراه داشته است. شایان ذکر است هتل الماس دومین هتل از گروه هتل های الماس در شهر مقدس مشهد می باشد.

رستوران و کافی شاپ های هتل الماس ۲ مشهد

رستوران هتل واقع در طبقه هفدهم با ظرفیت ۲۵۰ نفر (ساعت کاری: صبحانه: ۷:۰۰ الی ۱۰:۰۰ نهار: ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ ، شام: ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰)
رستوران هتل واقع در طبقات ۱- و نوزدهم (ساعت کاری: نهار: ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ ، شام: ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰)
رستوران گردان واقع در طبقه بیست و یکم با ظرفیت ۱۵۰ نفر (ساعت کاری نهار: ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰ ، شام: ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰)
کافی شاپ هتل واقع در طبقه اول با ظرفیت ۶۰ نفر (به صورت ۲۴ ساعته)

ساعت تحویل اتاق۱۴

ساعت تخلیه اتاق۱۲

قانون خردسال

هزینه برای اقامت کودکان زیر ۶ سال رایگان ، ۶ تا ۱۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیمه بها و بالای ۱۲ سال نفر اضافه محاسبه می شود

اطلاعات مهم دیگر

پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است.
به اطلاع مهمانان گرامی می رساند این هتل دارای استقبال رایگان فرودگاهی می باشد. لذا خواهشمند است جهت انجام ترانسفر، در زمان رزرو در صورت مشخص بودن مشخصات پرواز (شماره پرواز، ساعت حرکت، مبدا، شرکت هواپیمایی) را در قسمت توضیحات خاص ثبت نمایید، در غیر این صورت تا حداکثر ۲۴ ساعت قبل از ورود به شرکت اعلام شود. در صورت عدم اطلاع خدمات ترانسفر صورت نمی گیرد.

سیاست های هتل ۵ ستاره الماس۲ مشهد

امکانات رفاهیهتل ۵ ستاره الماس۲ مشهد

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل ۵ ستاره الماس۲ مشهد

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی